#1 2012-01-22 01:04:50

 piana

The Mod

Zarejestrowany: 2011-10-02
Posty: 757

Pomoc dla ofiary wypadku.

Pewnie już widzieliście tego posta na tmpl ale napiszę go także tutaj.

Ostatnimi czasy w gronie moich znajomych doszło do tragedii, dlatego zwracam się do Was Wszystkich z prośbą.

Niedawno ojciec mojej znajomej w wyniku wypadku doznał poważnego urazu kręgosłupa i rdzenia kręgowego. Rehabilitacja jest dla Niego jedyną i zarazem kosztowną drogą do odzyskaania choćby częściowej sprawności, dlatego chciałbym żebyście porozmawiali z rodzicami, znajomymi którzy rozliczają się z podatków i poprosili ich o przekazanie 1% na tę kwestię. Proszę także Was samych (część starszych użytkowników naszego forum) o uczynienie tego.

Aby to zrobić należy wpisać w odpowiedniej rubryce PIT-u te dane:


Opolskie Stowarzyszenie Rehabilitacji Neurologicznej i Funkcjonalnej
KRS 0000273196
Koniecznie z dopiskiem WOJCIECH DUBAJ (cel szczegółowy).


Wystarczy tak niewiele, aby obdarować kogoś szansą na ponowne, przynajmniej po części, normalne życie.
Jest to dla mnie bardzo ważne, dlatego proszę wszystkich o poważne podejście do tematu.

Darczyńcom, rodzina poszkodowanego, wraz ze mną, z góry jest niezmiernie wdzięczna.
_________________

Offline

 

#2 2012-01-22 02:44:17

Bart

Zasłużony

Zarejestrowany: 2011-06-19
Posty: 168

Re: Pomoc dla ofiary wypadku.

przykro mi...

U mnie w miescie tez byla tragedia, dokladnie 2 dni temu. Tutaj macie: http://kurier-nakielski.pl/index.php?a=6753&id=6

W skrocie, koleś wygladał po tym jak kartka papieru. ;x

Offline

 

#3 2012-01-22 11:04:13

 baron

Legenda

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2011-05-09
Posty: 635

Re: Pomoc dla ofiary wypadku.

Drogi Tomku,ku twojemu zdziwieniu (zapewne) poproszę ojca,żeby wpisał dane pokazane wyżej,w odpowiedniej rubryce PIT-u przy następnej okazji...mam nadzieję,że się zgodzi na ten szczytny cel,a ty przestaniesz pisać głupoty o członkach tego forum Rodzinie twojej znajomej,współczuję oraz życzę powrotu do normalnego,spokojnego życia,to wszystko dziękuje.


http://www.madriversteam.pun.pl/_fora/madriversteam/gallery/21_1351720206.png

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.5chan.pun.pl www.skrunowo.pun.pl www.klaps.pun.pl www.pokemon-unova.pun.pl www.s1klanthe.pun.pl