#1 2015-10-18 12:19:22

 Tomczan

Super Admin

11610447
Call me!
Skąd: Jędrzejów
Zarejestrowany: 2009-01-20
Posty: 1373

Jak zostałem wychujany czyli PGA 2015.

Siema, wczoraj odbyły sie mistrzostwa w trackmanii w Poznaniu na PoznanGameArena. Główną nagrodą był jak co roku monitor(ale to juz mniejsza o to, ważne ze to była główna nagroda), którą powinien dostać zwycięzca. Po przyjechaniu na LAN dostałem informacje od sunrise, ze w tym roku nie ma dla mnie monitora bo już wygrałem za dużo(?!), oczywiście potraktowałem to jako żart i uczestniczyłem w rozgrywkach i starałem się wygrać. Do finału dostałem się bez większych problemów, więc juz została ostatnia prosta czyli Finał. W finale poczułem taka moc, że nie jestem w stanie tego opisać, odskoczyłem w punktacji na samym początku bardzo daleko i praktycznie byłem poza zasięgiem innych (dosłownie wszystko wychodziło, skill 200%, czułem taka moc rozpierdolu jak nigdy). Oczywiście po takim poczatku finału prowadziłem dalej cały czas i udało mi się wygrać w trackmanie na PGA. I tutaj sie okazało, że ten monitor "nie dla mnie" nie był żartem, szczerze nie wierzyłem na poczatku bo to jak to? Grałem, walczyłem o główną nagrode i chuja wygrałem?* Lekko się wkurwiłem i zacząłem wypytywać czy oni tak na serio i dostałem taka odpowiedz (nie dosłownie): Za dużo wygrałeś, daj wygrać nagrody komuś innemu... Czyli mam rozumieć, że ktoś kto się stara i wygrywa kilka lat z rzędu (to było moje trzecie zwycięstwo z rzędu) zamiast dostać zasłużoną nagrodę to dostaje chujem w twarz? Nie ogarniam tego, ja rozumiem, że gramy "dla zabawy" (takie słowa też padły od organizatora) no ale kurwa wydaje mi się to trochę nie fair. Porównując to do jakiś innych sportów czy e-sportów, wielokrotny mistrz (powiedzmy, że w tenisa ziemnego) nie dostanie głównej nagrody tylko dlatego, że za dużo wygrał?! No kurwa mać, ale cos mi tutaj nie pasuje. Pytanie po chuj to grałem, nie mogli mnie kurwa zbanować na to pierdolone PGA przez to ze japierdole wygrałem 2razy i chuj innych strzela bo nie mogą wygrać? Zaoszczędziłbym kase na bilet i wydałbym to na coś innego (słyszałem, że taki pomysł pojawił się dopiero na PGA, no kurwa fantastyczny pomysł, pogratulować). I tak, jechałem z nadzieją, że wygram i dostane należną mi nagrodę, ale
ja tam nie jeżdze przecież jako pewniak wygranej, jest w chuj dużo mocnych osób. Wygrałem, bo lepiej się czułem w finale i napierdalałem ja głupi, czystym skillem. Nie stosowałem żadnych nieczystych zagrywek, więc wydawało mi się, że to były cały czas żarty. To tyle jeśli chodzi o sam "turniej", jestem wkurwiony i nie mam w planach jechać juz kiedykolwiek na PGA by uczestniczyć w rozgrywkach trackmanii.

Dajcie mi znać co Wy o tym sądzicie, bo może ja na to krzywo patrze, ale dla mnie to nie jest w porządku.

Natomiast cieszę sie, że mogłem sie z Wami spotkać, z emdziakami i nie tylko.


* - w sumie dostałem jakieś koszulki i inne gadzety z trackmanii. Ogólnie wszystko warte tyle co kosztowała mnie podróż do Poznania.


http://sign.tm-ladder.com/ZwZkZQV1AmZl.png
http://img856.imageshack.us/img856/8810/gracz2012sygnasrebro.png

Offline

 

#2 2015-10-18 12:33:10

 Kulisa

Zasłużony

22044092
Call me!
Skąd: Kraków/Nowa Huta
Zarejestrowany: 2012-01-15
Posty: 183
WWW

Re: Jak zostałem wychujany czyli PGA 2015.

ja pierdole ich chyba coś pojebało nie po to przejechałeś prawie pół  polski żebyś chuja wygrał?! heh na twoim miejscu bym organizatora zajebał za takie coś..


http://s2.ifotos.pl/mini/gerreJPG_ssaqnqw.jpg

Offline

 

#3 2015-10-18 12:35:59

Grono

User

Zarejestrowany: 2013-11-29
Posty: 45

Re: Jak zostałem wychujany czyli PGA 2015.

Brawo dla sunrise za genialny pomysł, chyba musiał mózg z dupą zamienić żeby na coś takiego wpaść...

Offline

 

#4 2015-10-18 15:28:03

 Darell

User

9968607
Zarejestrowany: 2012-06-12
Posty: 67

Re: Jak zostałem wychujany czyli PGA 2015.

graty Tom za ''zwyciestwo''. Gdyby ktoś był fair, to nie wziąłby tego monitora za 2 msc, tylko oddałby go prawdziwemu zwyciezcy. Ale pewnie to było tak ustalona, pod kogos, zeby ten ktos wygrał:P


http://imgh.us/a_8.png

Offline

 

#5 2015-10-18 17:11:55

 zloty

Zasłużony

Zarejestrowany: 2014-06-21
Posty: 198

Re: Jak zostałem wychujany czyli PGA 2015.

chujowo zachował sie shadow :x , zgadzam sie z Wojtusiem <3

Offline

 

#6 2015-10-18 17:12:04

Grono

User

Zarejestrowany: 2013-11-29
Posty: 45

Re: Jak zostałem wychujany czyli PGA 2015.

Kto był na 2 miejscu tak w ogóle?

Offline

 

#7 2015-10-18 17:18:49

 Kulisa

Zasłużony

22044092
Call me!
Skąd: Kraków/Nowa Huta
Zarejestrowany: 2012-01-15
Posty: 183
WWW

Re: Jak zostałem wychujany czyli PGA 2015.

shad


http://s2.ifotos.pl/mini/gerreJPG_ssaqnqw.jpg

Offline

 

#8 2015-10-18 18:03:49

Grono

User

Zarejestrowany: 2013-11-29
Posty: 45

Re: Jak zostałem wychujany czyli PGA 2015.

Shad w końcu chciał coś wygrać, chuj tam że przy nieuczciwych zasadach

Offline

 

#9 2015-10-19 21:26:06

 Anubis

Super Admin

Zarejestrowany: 2008-09-27
Posty: 2248

Re: Jak zostałem wychujany czyli PGA 2015.

brawo tom za kolejny win na PGA

oczywiscie masz racje ze cie wychujali. sun ze swoim kolkiem wzajemnej adoracji dupolizow chyba juz dawno monitor chcieli dac komus innemu, a nie komus spoza swojego grona
a ze shad wzial ten monitor a nie zachowal sie fair, to tez szczyt bezczelnosci i wiele swiadczy o nim, chociaz nie jestem zdziwiony widac komu nagroda zostala obiecana juz dawno temu

na przyszlosc wiedz z jakimi ludzmi sie nie zadawac, a ze za organizacje 'mistrzostw polski' biora sie tacy ludzi to jest nie powazne
Na twoim miesjscu zglosilbym sie do organizatora stoiska na ktorym graliscie i opisal zaistniala sytuacje, aby wiedzial z jakimi ludzmi wspolpracuje na pewno maja facebooka, strone czy inne dojscia. Zrob cos aby takie gowno sie nie powtorzylo

Offline

 

#10 2015-10-20 16:15:12

cyborg

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2013-10-14
Posty: 8

Re: Jak zostałem wychujany czyli PGA 2015.

o kurde nie moge uwierzyc, ze ktos na tak zjebany pomysl mogl wpasc ;o

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pracawniemczech.pun.pl www.shidevane.pun.pl www.wiedzminipw.pun.pl www.formula1.pun.pl www.speedwaymanagers2.pun.pl