#1 2017-05-16 19:15:59

 piana

The Mod

Zarejestrowany: 2011-10-02
Posty: 757

Input lag - MP4

Wyłączenie wygładzania FXAA poprawia jakość reagowania auta na skręt.
Osobiście zmieniłem jakość cieniowania na Szybko żeby mieć jakąkolwiek opcje wygładzania i ustawiłem X4 i zauważyłem znaczną poprawę.

"Tryb Okna (pełny)" także powoduje input lag i to jeszcze większy, więc trzeba dać "Pełny ekran". Pewnie i tak nikt nie używał tej pierwszej opcji, ale gdyby tak to teraz wiadomo co ustawić.

Test najlepiej zrobić na tej samej mapie na solo by mieć bezpośrednie porównanie.

Na multi nadal może być powolna reakcja spowodowana pingiem na danym serwerze. Np obecnie na Short & Mini regularnie mam ping 83 który skacze do 100 , a jak jest mniej ludzi to utrzymuje się ~66  i w obydwu sytuacjach znacznie wpływa to na jazdę.
Nie mam pojęcia jaki tam miałem ping przed update'em ale nie miałem problemu online.

Aha, jeżeli nadal macie problem z płynnością gry, nawet na solo, to ten test może być niemiarodajny. Ja pare dni temu sprawdzałęm minimalne ustawienia i nawet mniejszą rozdziałkę i nie zauważyłem poprawy input laga bo i tak mi cięło obraz.

Edit: właśnie kończąc tego posta widzę, że wyszedł nowy update, więc możliwe że coś się zmieniło. Jak coś zauważę to napiszę tutaj

Ostatnio edytowany przez piana (2017-05-16 19:20:54)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.teenager-hogwart.pun.pl www.angelodemonio.pun.pl www.alians666.pun.pl www.thalion.pun.pl www.scarabeofun.pun.pl